Pieteikties

Sazinies ar mums!

 “MoleMax” digitālās dermatoskopijas iekārta

31. augusts | 2022.

 “MoleMax” digitālās dermatoskopijas iekārta

Tagad arī Privātklīnika "Ģiemenes veselība" ir pieejama “MoleMax” digitālās dermatoskopijas iekārta, kas ietver vienotu dzimumzīmju kartēšanas sistēmu. 

 

Turklāt ar to vēl precīzāk nekā iepriekš iespējams izmeklēt ādas pigmentētos jaunveidojumus (dzimumzīmes, melanomas, bazaliomas utt.).

 

“MoleMax” iekārta ir unikāla FULL HD TECHNOLOGY ar diviem plakaniem TFT monitoriem un papildus video kameru ar priekšskatījuma LCD ekrānu. Ar “MoleMax” tehnoloģijas palīdzību iespējams panākt kvalitatīvu, augstas izšķirtspējas attēlu (to iespējams palielināt līdz 100 reizēm), kā arī šajā iekārtā iestrādātās papildus programmas attēla izvērtēšanai ļauj ne tikai precīzāk analizēt veidojumus un vērot to izmaiņas ilgākā laika posmā.

 

Iekārta automātiski sniedz visu sistēmā reģistrēto jaunveidojumu salīdzinājumu. Attēlus, kas vizualizēti dažādos laikos var salīdzināt reālajā laikā, kas dod ticamu salīdzinājumu. Turklāt, ja veidojums ir izoperēts, pacienta datu bāzei (slimības vēsturei) iespējams pievienot histoloģisko attēlu.

 

Iekārtas komplektā ir arī regulējams statīvs, kas fiksējas ar 10 cm intervālu. Šī funkcija ļauj veikt pilnīgu visa ķermeņa ādas virsmas dokumentāciju, kas pamatota uz 33 atsevišķiem segmentiem (ātrā pārbaude sastāda 10 segmentus).

 

Pateicoties konstantam apgaismojumam, tas gluži kā fotostudijā palīdz iegūt kvalitatīvu attēlu no galvas līdz pat papēžiem. Turklāt, fotografējot atkārtoti, attēlu var iegūt precīzi analogu iepriekšējam, kas līdz šim nebija iespējams. Veidojumu kartēšanas procesā ir ļoti svarīgi, lai dzimumzīmes novērotu dinamikā.