Pieteikties

Sazinies ar mums!

Lāzers sievietes intīmajam komfortam - MonaLisa Touch®

15. februāris | 2024.

Lāzers sievietes intīmajam komfortam - MonaLisa Touch®

Tagad arī Daugavpilī, “Veselības centrs 4” grupas uzņēmumā ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība'''', sievietēm pieejama mūsdienīga iespēja risināt dažādas intīmās veselības problēmas un atgūt komfortu ar lāzerterapiju. Ginekologu rīcībā ir nonākusi medicīnisko tehnoloģiju ražotāja “DEKA” iekārta, ar kuru var veikt maksts atjaunošanu ar lāzerprocedūrām MonaLisa Touch®.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovaginālā  atjaunināšanas procedūra mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. Ginekologi aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras piemērotas, ja sieveietei ir:

  •         slodzes urīna nesaturēšana;
  •         maksts tvirtuma zudums;
  •         menopauzes simptomi;
  •         diskomforts, maksts sausums pēcdzemdību periodā;
  •         maksts sausums un atkārtotas infekcijas;
  •         platas maksts sindroms;
  •         zudusi seksuālā bauda un dzimumdzīves kvalitāte;
  •         samazinājies libido u.c.


Lāzerprocedūras noris ātri, nesāpīgi, bez anestēzijas, bez blaknēm, tām nav vecuma ierobežojuma.

MonaLisa Touch® procedūras ietekmē pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un atjaunojas kolagēna šķiedras, tas savukārt uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu un atjauno maksts audus un muskuļu tonusu, samazina slodzes urīna nesaturēšanas simptomus, kas pozitīvi ietekmē gan sievietes labsajūtu, gan apmierinātību ar intīmo dzīvi.

MonaLisa Touch® nozīmē maksts normāla apjoma, funkciju un arhitektonikas atjaunošanu, maksts gļotādas atrofijas koriģēšanu premenopauzē un menopauzē, dispareūnijas mazināšanu, tā ir noderīga sievietēm pēc krūts vēža terapijas jebkurā vecumā, maksts sausuma novēršanai, dedzināšanas sajūtas makstī un cistīta parādību likvidēšanai, urīna nesaturēšanas simptomu koriģēšanai, stresa urīna nesaturēšanas likvidēšanai un profilaksei.

MonaLisa Touch®  priekšrocības: tā ir mazinvazīva procedūra, ārstēšana notiek bez anestēzijas, audu griezieniem, asiņošanas vai šūvēm, nav jālieto nekādi medikamenti (antibiotikas, atsāpinošie preparāti u.c.). Procedūra ir alternatīva hormonaizvietojošai terapijai. Uzreiz pēc procedūras sieviete var atgriezties pie ikdienas darbiem un aktivitātēm, bet dzimumdzīvi var atsākt jau 48 st. pēc procedūras.

Kā jebkurai medicīniskai procedūrai, arī MonaLisa Touch® ir kontrindikācijas: akūti maksts iekaisumi (pirms procedūras tie ir jāizārstē), autoimūnas slimības, akūtas vīrusu vai infekciju slimības, akūtas vai hroniskas ādas slimības, onkoloģiskas slimības, asins slimības, t.sk. traucēta asins recēšanas funkcija, smagas alerģijas, anafilaktiskais šoks anamnēzē, citas hiperjutīguma izpausmes, grūtniecība, bērna barošana ar krūti (nav ieteicams ātrāk kā 6 mēnešus pēc dzemdībām).

MonaLisa Touch® procedūra ilgst ne vairāk par 5 minūtēm, ārstēšanas kursa ilgums - 2 līdz 4 procedūras ar 35 - 45 dienu intervālu starp tām. Stabils efekts saglabājās līdz 1.5 gadam.

Mazo kaunuma lūpu korekcija ar DEKA lāzeru

Ar “DEKA” lāzeriekārtu var veikt arī mazo kaunuma lūpu korekciju. Pārāk lielas vai neproporcionālas mazās kaunuma lūpas dzīves kvalitāti bojā ļoti daudzām sievietēm. Ja mazās kaunuma lūpas ir palielinātas un atrodas ārpus lielajām kaunuma lūpām, tās var traucēt īstenot vairākus hobijus, ierobežot sporta aktivitātes, tās var viegli tikt traumētas, noberztas, nemaz nerunājot par sievietes emocionālajiem pārdzīvojumiem un diskomfortu intīmajā dzīvē. Estētiskā ginekoloģija piedāvā labu iespēju sievietēm novērst šo defektu un uzlabot labsajūtu un komfortu. Procedūras laikā tiek veikta šī orgāna izmēra un nepieciešamības gadījumā proporciju korekcija. DEKA SmartXide V²LR frakcionētais CO2 lāzers veiksmīgi tiek pielietots arī labdabīgu veidojumu likvidēšanā, leikoplākijas ārstēšanā, vulvas vecuma izmaiņu korekcijā.

Atgūsti intīmo komfortu un prieku par savu sievišķību arī tu!
 

Uzzini vairāk un piesakies!

Grupas uzņēmums ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība''''
Ģimnāzijas iela 10A-2a, Daugavpils, LV-5403
+ 371 65423739, + 371 65427075
info@pkgv.lv
www.pkgv.lv