Pieteikties

Sazinies ar mums!

“APLIO A”  precīziem ultrasonogrāfijas izmeklējumiem

09. oktobris | 2023.

“APLIO A” precīziem ultrasonogrāfijas izmeklējumiem

Lai arvien atjaunotu medicīnas aprīkojumu ar medicīniskajām tehnoloģijām un pacientiem sniegtu viskvalitatīvākos pakalpojumus, "Veselības centrs 4" grupas uzņēmums ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība'''' iegādājies jaunu ultrasonogrāfijas (USG) iekārtu – nozares līdera “Canon Medical Systems” ultrasonogrāfijas (USG) iekārtu "Aplio a".

USG iekārtā integrētās attēlveidošanas tehnoloģijas nodrošina augstu attēla izšķirtspēju, ar tām var izvērtēt sīkākās audu struktūru izmaiņas. Izmeklējumu precizitāte ļauj laikus piemērot atbilstošāko ārstēšanu, panākt labākos rezultātus. 

"Aplio a" USG iekārta ir aprīkota ar vairākām diagnostikas zondēm dažādu izmeklējumu veikšanai.

Speciālisti ar “"Aplio a" veiks vēdera dobuma orgānu izmeklējumus, krūšu dziedzeru ultrasonogrāfiju, vairogdziedzera izmeklējumus, kā arī ginekoloģiskos USG un grūtnieču USG izmeklējumus.

Ultrasonogrāfija (USG) ir informatīvs, ātri veicams vizuālās diagnostikas izmeklējums, tas ir nesāpīgs, drošs, neinvazīvs, nekaitīgs, jo tajā neizmanto jonizējošo starojumu- rentgenstarus, bet izmanto ultraskaņu- augstfrekvences skaņu viļņus, tāpēc USG veic arī grūtniecēm.
 

Piesakieties izmeklējumiem:
Grupas uzņēmums ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība''''
Adrese: Ģimnāzijas iela 10A-2a, Daugavpils
Tālr.: + 371 65423739, + 371 65427075
E-pasts: info@pkgv.lv
www.pkgv.lv