Pieteikties

Sazinies ar mums!

Izmaiņas pakalpojumu sniegšanā Privātklīnika

12. novembris | 2021.

Izmaiņas pakalpojumu sniegšanā Privātklīnika "Ģimenes veselība"

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijā no pirmdienas, 2021. gada 15. novembra, Privātklīnika "Ģimenes veselība" paredzētas izmaiņas pakalpojumu nodrošināšanā.

 

Pakalpojumi tiks sniegti trīs režīmos:

  • veselības aprūpes pakalpojumi tiks sniegti ''sarkanajā režīmā'', nodrošinot to pieejamību visiem pacientiem*;
  • dienas stacionāru, zobārstniecības, otolaringoloģijas jeb LOR un endoskopijas pakalpojumi tiks sniegti ''dzeltenajā režīmā'', nodrošinot tos vakcinētām un/vai Covid-19 pārslimojušām personām, kas var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai 72 stundas derīgu RNS testu;
  • skaistumkopšanas pakalpojumi tiks sniegti ''zaļajā režīmā'', nodrošinot tos vakcinētām un/vai Covid-19 pārslimojušām personām, kas var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

*Dodoties uz Privātklīnika "Ģimenes veselība",  jāņem vērā, ka pakalpojumus ''sarkanajā režīmā'' varēs saņemt:

  • vakcinētas un/vai Covid-19 pārslimojušas personas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu;
  • nevakcinētas personas, uzrādot 72 stundas derīgu RNS testu vai sešas stundas derīgu antivielu testu;
  • nevakcinētas personas, aizpildot ar parakstu apliecinātu anketu** par likumā noteikto administratīvo atbildību par likumos noteikto prasību neievērošanu. 

Lai saņemtu pakalpojumu, visiem apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai personas apliecība.

 

Uzmanību! Ierodoties Privātklīnika "Ģimenes veselība" veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, visiem apmeklētājiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra. Ja tā pārsniegs 37°C, pakalpojumu saņemt nevarēs.

 

Pakalpojumi tiek sniegti bez pavadošajām personām. Izņēmumi ir gadījumos, kad tiek pavadīti bērni vai personas, kas nespēja patstāvīgi pārvietoties.  Pavadošajām personām tiek piemērotas tādas pašas pakalpojuma saņemšanas prasības, kādas ir pacientien un klientiem.

 

**jāapliecina, ka persona:

  • pēdējo 10 dienu laikā nav uzturējusies augsta un īpaši augsta riska valstīs un tai apmeklējuma laikā nav jāatrodas pašizolācijā;
  • pēdējo 14 dienu laikā nav kontaktējusies ar personu, kurai ir apstiprināta Covid-19 infekcija;
  • nav kontaktējies ar personu, kura pēdējo 14 dienu laikā ir atgriezusies no augsta un īpaši augsta riska valstīm vai ar Slimību profilakses un kontroles centra noteikto kontaktpersonu;
  • šobrīd nav respiratoru, Covid-19 infekcijai raksturīgu simptomu – klepus, kakla sāpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, grūtības elpot u.c.

 

Privātklīnika "Ģimenes veselība" aicina izturēties atbildīgi pret savu un citu cilvēku veselību, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus!