Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

INFORMĒJAM!

Privātklīnika "Ģimenes veselība" atsāk savu darbu, stingri ievērojot medicīnas iestādēm paredzētos drošības noteikumus:
 - obligāti ierasties uz speciālista vizīti ar sejas masku un bahilām;
- ierasties klīnikā tieši norādītajā laikā.

Klīnikas darba laiks šajā nedēļā:

13.05. 8:00-16:00
14.05. 8:00-20:00
15.05. 8:00-20:00
16.05. 9:00-14:00

Veselību un izturību vēlot,
Jūsu Ģimenes Veselība
Daugavpils, Ģimnāzijas ielā 10A-2a.
65427075, 65423647

BĒRNU ALERGOLOGS

BĒRNU ALERGOLOGS Kristina Amosova
Konsultācijas laikā noskaidrosim alerģijas cēloni, piemeklēsim atbilstošu terapiju un apspriedīsim veidu, ka izvairīties no vainīga alergēna un līdz ar to samazināt slimības simptomus. Mūsu rīcībā ir draudzīga problēmas analīze, nepieciešamie izmeklējumi, silta atmosfēra, empātiska un rūpīga speciālista attieksme pret katru pacientu.

FLEBOLOĢIJA

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

KAS NOTIEK VIZĪTES LAIKĀ?

PROKTOLOĢIJA

Proktologs jeb kolorektālās ķirurģijas speciālists diagnosticē un ārstē resnās zarnas, arī taisnās zarnas un starpenes slimības.

Biežākā resnās un taisnās zarnas slimība ir hemoroīdi, bet proktologs ārstē arī anālos plīsumus, polipus, perianālus veidojumus, resnās un taisnās zarnas onkoloģiskās slimības, aizcietējumus, fēču nesaturēšanu un citas taisnās un resnās zarnas slimības.Par profilaktisku vizīti pie proktologa jādomā visiem pēc 45 gadu vecuma, it īpaši tiem cilvēkiem, kam ģimenē bijušas resnās zarnas onkoloģiskas (ļaundabīgas) slimības!

Please publish modules in offcanvas position.