Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

Imunizācija grūtniecības laikā

Rudenī un ziemā aktualizējas jautājums par vakcināciju grūtniecības laikā. Kā zināms, sabiedrībā ievērību guvusi noliedzoša atteiksme pret jaundzimušo vakcinēšanu, un tas noteikti izraisa daudzus jautājumus par vakcinēšanās drošumu grūtniecības laikā.

Vakcīna ir preparāts, kas satur mikroorganismus, vīrusus vai to produktus. Pēc to ievadīšanos organismā veidojas mākslīgā aktīvā imunitāte.

Ingrīda Šlosberga

12. janvārī - konsultācija un krūts dziedzeru ultrasonogrāfija

12. janvārī Privātklīnikā “Ģimenes veselība” konsultēs un veiks krūts dziedzeru ultrasonogrāfiju Latvijas onkoloģijas centra virsārsts mammoloģijā Ingrīda Šlosberga, kura specializējusies krūts dziedzeru patoloģijas diagnostikā, krūts dziedzeru ultrasonogrāfijā, invazīvā ultrasonogrāfijā.

Iveta Jukšinska

Pieņemšanu sāk infektologs Iveta Jukšinska.

No 1. janvāra 2018.gada Privātklīnikā "Ģimenes Veselība" pieņemšanu sāk infektologs Iveta Jukšinska.
Infektologs ir ārsts, kura darbības joma ir infekcijas slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse. Infekcijas risks pastāv visapkārt – tam par cēloni var būt vīrusi, baktērijas, sēnītes un parazīti.

www.piearsta.lv

Aicinam pieteikties uz vizīti pie klīnikas speciālistiem elektroniski.

Dažas minūtes un tavs pieraksts ir pieņemts. Mūsu ginekologi un dzemdību speciālisti nopublicēja pieņemšanas laikus portālā www.piearsta.lv:

  • Ņina Kondratjeva
  • Olga Lavrentjeva
  • Diāna Pustovoitova

Pieraksties uz konsultācijām pie ārsta http://goo.gl/qehpCs

Please publish modules in offcanvas position.