Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

FLEBOLOĢIJA

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

KAS NOTIEK VIZĪTES LAIKĀ?

PROKTOLOĢIJA

Proktologs jeb kolorektālās ķirurģijas speciālists diagnosticē un ārstē resnās zarnas, arī taisnās zarnas un starpenes slimības.

Biežākā resnās un taisnās zarnas slimība ir hemoroīdi, bet proktologs ārstē arī anālos plīsumus, polipus, perianālus veidojumus, resnās un taisnās zarnas onkoloģiskās slimības, aizcietējumus, fēču nesaturēšanu un citas taisnās un resnās zarnas slimības.Par profilaktisku vizīti pie proktologa jādomā visiem pēc 45 gadu vecuma, it īpaši tiem cilvēkiem, kam ģimenē bijušas resnās zarnas onkoloģiskas (ļaundabīgas) slimības!

DERMATOLOĢIJA

Dermatologs ir ārsts, kas specializējas plaša spektra ādas, matu, nagu un gļotādu slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Dermatologs veic arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Līdz ar to šo specialitāti sauc arī par dermatoveneroloģiju.

Pieņemšanu sāk radiologs-diagnosts Igors Gailevičs.

No 2019.gada 26.janvāra Privātklīnikā "Ģimenes Veselība" sāk diagnostiskos izmeklējumus uz premium klases PHILIPS ultrasonogrāfijas iekārtas EPIQ 5 jauns, kvalificēts radiologs-diagnosts Igors Gailevičs, kam ir darba pieredze Rīgas klīnikās. Ārsts veic vēdera dobuma un vairogdziedzera ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

Please publish modules in offcanvas position.