Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

Veselība - vērtīgākā dāvana!

Šis gads ir apliecinājis, ka veselība ir visvērtīgākā un trauslākā vērtība. Jums ir iespēja palīdzēt šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma “Privātklīnika “Ģimenes veselība”” dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, kā arī veikt dažādas procedūras. 

Laikā no 7. decembra līdz 15. janvārim iegādājoties “Privātklīnikas “Ģimenes veselība”'' dāvanu karti/es kopējā vērtībā no 50 Eur saņem dāvanas arī Tu.

BĒRNU ALERGOLOGS

BĒRNU ALERGOLOGS Kristina Amosova
Konsultācijas laikā noskaidrosim alerģijas cēloni, piemeklēsim atbilstošu terapiju un apspriedīsim veidu, ka izvairīties no vainīga alergēna un līdz ar to samazināt slimības simptomus. Mūsu rīcībā ir draudzīga problēmas analīze, nepieciešamie izmeklējumi, silta atmosfēra, empātiska un rūpīga speciālista attieksme pret katru pacientu.

FLEBOLOĢIJA

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

KAS NOTIEK VIZĪTES LAIKĀ?

PROKTOLOĢIJA

Proktologs jeb kolorektālās ķirurģijas speciālists diagnosticē un ārstē resnās zarnas, arī taisnās zarnas un starpenes slimības.

Biežākā resnās un taisnās zarnas slimība ir hemoroīdi, bet proktologs ārstē arī anālos plīsumus, polipus, perianālus veidojumus, resnās un taisnās zarnas onkoloģiskās slimības, aizcietējumus, fēču nesaturēšanu un citas taisnās un resnās zarnas slimības.Par profilaktisku vizīti pie proktologa jādomā visiem pēc 45 gadu vecuma, it īpaši tiem cilvēkiem, kam ģimenē bijušas resnās zarnas onkoloģiskas (ļaundabīgas) slimības!

Please publish modules in offcanvas position.