Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

''Sēdi bez sāpēm''


''Privātklīnika "Ģimenes veselība"'' aicina izmantot ĪPAŠUS piedāvājumus! No 9. jūnija līdz 9. jūlijam pakalpojumi būs par ĪPAŠĀM CENĀM!

BĒRNU ALERGOLOGS

BĒRNU ALERGOLOGS Kristina Amosova
Konsultācijas laikā noskaidrosim alerģijas cēloni, piemeklēsim atbilstošu terapiju un apspriedīsim veidu, ka izvairīties no vainīga alergēna un līdz ar to samazināt slimības simptomus. Mūsu rīcībā ir draudzīga problēmas analīze, nepieciešamie izmeklējumi, silta atmosfēra, empātiska un rūpīga speciālista attieksme pret katru pacientu.

FLEBOLOĢIJA

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

KAS NOTIEK VIZĪTES LAIKĀ?

PROKTOLOĢIJA

Proktologs jeb kolorektālās ķirurģijas speciālists diagnosticē un ārstē resnās zarnas, arī taisnās zarnas un starpenes slimības.

Biežākā resnās un taisnās zarnas slimība ir hemoroīdi, bet proktologs ārstē arī anālos plīsumus, polipus, perianālus veidojumus, resnās un taisnās zarnas onkoloģiskās slimības, aizcietējumus, fēču nesaturēšanu un citas taisnās un resnās zarnas slimības.Par profilaktisku vizīti pie proktologa jādomā visiem pēc 45 gadu vecuma, it īpaši tiem cilvēkiem, kam ģimenē bijušas resnās zarnas onkoloģiskas (ļaundabīgas) slimības!

Please publish modules in offcanvas position.