Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

ZIŅAS

Vizuālā diagnostika atver trīspadsmito filiāli - Daugavpilī!

Informējam, ka š.g. 7. aprīlī darbu uzsāk SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma SIA “Vizuālā diagnostika” trīspadsmitā filiāle – “Magnētiskās rezonanses centrs” Daugavpilī. Tajā ir uzstādīta jaunākā un modernākā, Latgalē pirmā un šobrīd vienīgā magnētiskās rezonanses 1.5T iekārta Siemens MAGNETOM Altea ar BioMatrix tehnoloģiju un palielinātu gentrija (70 cm) atvērumu.

AKCIJA! Kāpēc maskēt? Izārstē!

Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitātes Latvijā, ''Veselības centrs 4'' tā filiāles un grupas uzņēmumi ik gadu pavasarī rīko vēnu veselības akciju, kuras laikā no 1.marta līdz 30.aprīlim venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām!

BĒRNU ALERGOLOGS

BĒRNU ALERGOLOGS Kristina Amosova
Konsultācijas laikā noskaidrosim alerģijas cēloni, piemeklēsim atbilstošu terapiju un apspriedīsim veidu, ka izvairīties no vainīga alergēna un līdz ar to samazināt slimības simptomus. Mūsu rīcībā ir draudzīga problēmas analīze, nepieciešamie izmeklējumi, silta atmosfēra, empātiska un rūpīga speciālista attieksme pret katru pacientu.

FLEBOLOĢIJA

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

KAS NOTIEK VIZĪTES LAIKĀ?

Please publish modules in offcanvas position.