Daugavpils
Ģimnāzijas, 10A-2а

Home

RAKSTI

Imunizācija grūtniecības laikā

Rudenī un ziemā aktualizējas jautājums par vakcināciju grūtniecības laikā. Kā zināms, sabiedrībā ievērību guvusi noliedzoša atteiksme pret jaundzimušo vakcinēšanu, un tas noteikti izraisa daudzus jautājumus par vakcinēšanās drošumu grūtniecības laikā.

Vakcīna ir preparāts, kas satur mikroorganismus, vīrusus vai to produktus. Pēc to ievadīšanos organismā veidojas mākslīgā aktīvā imunitāte.

Gripa

Gripa ir akūta un lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo ne tikai cilvēki, bet arī putni un citi zīdītāji.

Gripas ierosinātājs cilvēkiem ir A un B gripas vīrusi, kas atšķiras no citiem vīrusiem ar savu mainīgu dabu.Vīrusam nokļūstot cilvēka organismā, izveidojas antivielas pret šiem antigēniem. Jo ātrāk organisma imūnsistēma izveido antivielas, jo ātrāk izveidojas imunitāte. Antivielas, kas izveidojušās iepriekšējā sezonā, nav vairs derīgas attiecībā uz nākamās sezonas gripas vīrusu, tāpēc katru gadu cilvēki ar gripu slimo no jauna.

medicīnskā teipošana

Medicīnskā teipošana

Jauns pakalpojums!

Spondilozes izraisītas muguras sāpes, locītavu sāpes, traumu (sasitumu, sastiepumu, mežģījumu) ārstēšana – tās ir tikai dažas no problēmām, kuru risināšanai sekmīgi tiek izmantota t.s. medicīnskās teipošanas metode. Tagad šī metode pieejama arī mūsu privātklīnikā.

sēnīšu infekcijas

Vasarā diemžēl sarosās sēnīšu infekcijas

Vasarā diemžēl sarosās sēnīšu infekcijas, tāpēc sievietēm būtu jāapmeklē ginekologs un jāveic analīzes, lai pārliecinātos, ka ar viņu intīmo veselību viss ir kārtībā.

Please publish modules in offcanvas position.